| Fabrikant Onderdeelnummer | BFC237189392 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay BC Components |
| product categorie | Filmcondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 127670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP FILM 3900PF 5% 400VDC RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BFC237189392.pdf |
| Onderdeel nummer | BFC237189392 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 3900pF |
| Tolerantie | ±5% |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Diëlektrisch materiaal | Polyester, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Grootte / afmeting | 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.728" (18.50mm) |
| Beëindiging | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.300" (7.62mm) |
| toepassingen | General Purpose |
| ratings | - |
| Kenmerken | Long Life |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BFC237189392 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BFC237189392, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BFC237189392, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BFC237189392, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay BC Components alle reeksen Filmcondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay BC Components en Filmcondensatoren van ons. Zoals GA0805Y332MBCBT31G, GA0805Y392JBABT31G, GA0805Y392JBBBT31G, GA0805Y392JBJBT31G, GA0805Y392JBXBT31G, GA0805Y392KBCBT31G, GA0805Y392MBCBT31G, GA0805Y472KBABT31G, GA0805Y472KBBBT31G, GA0805Y472KBJBT31G LDBCC3100GC5N0, ECW-U2333JC9, ECW-U4563V17, PME271Y422MR19T0, B32529D0225J289, B32529D0225J189, ECW-U4823V17, FCN2420G273J-B, ECH-U1473JC9, ECW-U2564KCZ.
Kopen Vishay BC Components BFC237189392 bij ons, bespaar tijd en geld.