| Fabrikant Onderdeelnummer | BK/HTB-84-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 195460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BK/HTB-84-R.pdf |
| Onderdeel nummer | BK/HTB-84-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | 3AG |
| Fuse Size | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Aantal circuits | 1 |
| Spanning | 250V |
| Huidige score | 20A |
| Montage type | Panel Mount |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BK/HTB-84-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BK/HTB-84-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BK/HTB-84-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BK/HTB-84-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals CVRI-RH-60200, 2A3084, 15246, GSIPBS, EC-250, 170H0235, 10794-3, 5950-1, 5950-4, 11330-80 03540801ZXGY, 03540621ZXBL, 03540821ZXBL, 02540101Z, 0031.8231, 3550-2, BK/HTC-15M, BK/PCS, 05200004Z, BK/5956-16-R.
Kopen Eaton BK/HTB-84-R bij ons, bespaar tijd en geld.