| Fabrikant Onderdeelnummer | BK1/TCP70-15-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 108550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 15A 70VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BK1/TCP70-15-R.pdf |
| Onderdeel nummer | BK1/TCP70-15-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 15A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 70V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Telecom |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | cURus |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 2.5kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 0.248" Dia x 0.992" L (6.30mm x 25.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BK1/TCP70-15-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BK1/TCP70-15-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BK1/TCP70-15-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BK1/TCP70-15-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals OPMNGSA005C, C1854/J, 2A0661, GV1G10, BCA603ASQ, BMA603APQ, 2A3089, 15182, BMA603ASQ, 50GD33 CCMR025.HXP, LNRK002.T, KLDR020.HXP, KLDR025.HXP, KLDR030.HXP, 0FLA1.12T, LNRK03.5T, 004323001, 004323002, 004323003.
Kopen Eaton BK1/TCP70-15-R bij ons, bespaar tijd en geld.