| Fabrikant Onderdeelnummer | BMA255 |
|---|---|
| Fabrikant | Bosch Sensortec |
| product categorie | Bewegingssensoren - versnellingsmeters |
| beschikbare kwaliteit | 130590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ACCEL 2-16G I2C/SPI 12LGA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | BMA255.pdf |
| Onderdeel nummer | BMA255 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Digital |
| As | X, Y, Z |
| Acceleratiebereik | ±2g, 4g, 8g, 16g |
| Gevoeligheid (LSB / g) | 1024 (±2g) ~ 128 (±16g) |
| Gevoeligheid (mV / g) | - |
| bandbreedte | 8Hz ~ 1kHz |
| Uitgangstype | I²C, SPI |
| Voltage - Levering | 1.62 V ~ 3.6 V |
| Kenmerken | Adjustable Bandwidth, Selectable Low Pass Filter, Selectable Scale |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 12-VFLGA |
| Apparaatpakket leverancier | 12-LGA (2x2) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | BMA255 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor BMA255, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen BMA255, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen BMA255, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bosch Sensortec alle reeksen Bewegingssensoren - versnellingsmeters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bosch Sensortec en Bewegingssensoren - versnellingsmeters van ons. Zoals BMM150, BMA253, BMA280, BMA423, BMA250E, BMA222, BMA223, BMA222E, BMA255, BMA220 ADXL1004BCPZ, 805-0500-01, 805-0050-01, 832M1-0100, 832M1-0050, AIS326DQTR, BU-23173-000, 3038-0100, 3038-0200, 8101-0160X-120.
Kopen Bosch Sensortec BMA255 bij ons, bespaar tijd en geld.