| Fabrikant Onderdeelnummer | CAL45VB682K |
|---|---|
| Fabrikant | Taiyo Yuden |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 193470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 6.8MH 60MA 100 OHM TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CAL45VB682K.pdf |
| Onderdeel nummer | CAL45VB682K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 6.8mH |
| Tolerantie | ±10% |
| Huidige score | 60mA |
| Huidig - Verzadiging | 80mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 100 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 252kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CAL45VB682K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CAL45VB682K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CAL45VB682K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CAL45VB682K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Taiyo Yuden alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Taiyo Yuden en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals QMK212BJ103KG-T, QMK212BJ223KG-T, EMK212B7225MG-T, LMK212ABJ475MGHT, EWK107BJ474MV-T, QMK212BJ153KG-T, UMJ107BB7472KAHT, LMK212AB7225KD-T, TMK316BJ225MD-T, HMK105CG330JV-F LQG15HN1N6S02D, LQG15HN9N1J02D, HK060310NJ-T, HK06032N7S-T, HK0603R10J-T, HKQ0603S3N3C-T, HK06031N2S-T, HK06031N5S-T, HK06033N9S-T, HK060322NJ-T.
Kopen Taiyo Yuden CAL45VB682K bij ons, bespaar tijd en geld.