| Fabrikant Onderdeelnummer | CD15CD040DO3 |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 472455 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 4PF 0.5PF 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD15CD040DO3.pdf |
| Onderdeel nummer | CD15CD040DO3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 4pF |
| Tolerantie | ±0.5pF |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.232" (5.90mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.358" (9.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD15CD040DO3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD15CD040DO3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD15CD040DO3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD15CD040DO3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals DPFF8S33J-F, 760M68496, 930C2P33K-F, 930C6P1K-F, 930C2P39K-F, 930C4S47K-F, WMF4P33K-F, FCN6031E684K-T, 716P14498MA3, 460M40592-100 CD10ED750JO3, MIN02-003CC200J-F, CD16FD391JO3, CD17FD241JO3, CDS15FD121GO3, MIN02-003CC120A-F, MC22FF131G-TF, MC22FF151G-TF, CD19FD361JO3F, CD19FD301GO3.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15CD040DO3 bij ons, bespaar tijd en geld.