| Fabrikant Onderdeelnummer | CD15FD331FO3 |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 90190 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 330PF 1% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD15FD331FO3.pdf |
| Onderdeel nummer | CD15FD331FO3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 330pF |
| Tolerantie | ±1% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.232" (5.90mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.390" (9.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD15FD331FO3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD15FD331FO3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD15FD331FO3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD15FD331FO3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals 185274J63RCA-F, 185274K63RCB-F, 160154J100C-F, 160334K250G-F, 160564K63D-F, 171153K630E-F, 171333J400E-F, 171683J250E-F, 167224K63A-F, 160104J400G-F CD17ED500JO3, CD17ED510JO3, MC22FF101J-TF, MC22FF111J-TF, MC22FF121J-TF, MC08EA300F-TF, MC08FA330F-TF, MC08FA390F-TF, MC12ED200G-TF, MC12ED270G-TF.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15FD331FO3 bij ons, bespaar tijd en geld.