| Fabrikant Onderdeelnummer | CD19FD751FO3 |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 39140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 750PF 1% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD19FD751FO3.pdf |
| Onderdeel nummer | CD19FD751FO3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 750pF |
| Tolerantie | ±1% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.343" (8.70mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD19FD751FO3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD19FD751FO3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD19FD751FO3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD19FD751FO3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals 184334K100RCB-F, FCN2416E473K-D3, 150683K630GC, 160564J63D-F, 171224K160F-F, 184274J63RAA-F, 184274J63RAB-F, 184334J63RAA-F, 184334J63RAB-F, WMC2D22K-F CD19FD681JO3F, CD19FD621JO3F, CD19FD751FO3F, CD19FD471FO3F, CD19FD621FO3F, CD19FD681FO3F, CD15FD361JO3F, CD15FD511JO3F, CDV19FF181JO3F, MC18FD301J-F.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD751FO3 bij ons, bespaar tijd en geld.