| Fabrikant Onderdeelnummer | CD30FD203FO3 |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 84510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 0.02UF 1% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD30FD203FO3.pdf |
| Onderdeel nummer | CD30FD203FO3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 0.02µF |
| Tolerantie | ±1% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.437" (11.10mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.921" (23.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD30FD203FO3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD30FD203FO3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD30FD203FO3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD30FD203FO3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals 160823K630L-F, 171683J630I-F, 418P27492MA3, 715P10398LD3, 715P18354KD1, 715P18394KD3, 716P33354KA3, 717P2225800LDR01, DMT1P47K-F, 185684J50RFB-F MIN02-002DC240J-F, MIN02-002DC250J-F, MIN02-001DC240J-F, MIN02-002CC100A-F, MIN02-002CC100D-F, MIN02-002CC120A-F, MIN02-002CC130J-F, MIN02-002DC280J-F, CD19FD301GO3F, CD19FD331GO3F.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD203FO3 bij ons, bespaar tijd en geld.