| Fabrikant Onderdeelnummer | CD30FD203JO3F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Mica- en PTFE-condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 71590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP MICA 0.02UF 5% 500V RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD30FD203JO3F.pdf |
| Onderdeel nummer | CD30FD203JO3F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 0.02µF |
| Tolerantie | ±5% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Diëlektrisch materiaal | Mica |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Lead Spacing | 0.437" (11.10mm) |
| Kenmerken | General Purpose |
| Grootte / afmeting | 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.921" (23.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD30FD203JO3F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD30FD203JO3F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD30FD203JO3F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD30FD203JO3F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Mica- en PTFE-condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Mica- en PTFE-condensatoren van ons. Zoals 184334J100RCB-F, 716P22256J-193, 160103J630C-F, 158X223, FCN2416E563K-D4, FCN2416E683K-D5, 160124J400G-F, WMF1D33K-F, WMF1D56K-F, 150224K400FE MIN02-002EC910J-F, MC22FF101J-F, CD19FD122FO3F, MC22FF431J-F, CD15FA102JO3, CD15FA102JO3F, MC12FF500F-F, CD19FD202JO3, MC22FD102J-F, CD19FD222JO3F.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD203JO3F bij ons, bespaar tijd en geld.