| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT138M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 123670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 3-TO-8 LINE DEC/DUMUX 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT138M.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT138M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Circuit | 1 x 3:8 |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT138M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT138M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT138M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT138M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals SRC4392IPFB, TAS5518PAG, DRV134PAG4, DIX4192IPFB, INA1650QPWRQ1, LM3445MX/NOPB, TLC5928PWR, TPS75100DSKR, TPIC2810DR, SRC4382IPFB QS32X245Q2G, SN74CBTD16211DGGR, QS34X245Q3G, 74HC154DB,118, 74HC154DB,112, QS3VH16233PAG8, SN74CB3Q32245ZKER, QS34XVH245Q3G, 74AC11138D, CD74HC4514M.
Kopen Texas Instruments CD74ACT138M bij ons, bespaar tijd en geld.