| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT14M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Poorten en omvormers |
| beschikbare kwaliteit | 178890 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT14M.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT14M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Inverter |
| Aantal circuits | 6 |
| Aantal ingangen | 6 |
| Kenmerken | - |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Actueel - Quiescent (Max) | 4µA |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Logisch niveau - laag | 0.8V |
| Logisch niveau - Hoog | 2V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 14.5ns @ 5V, 50pF |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT14M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT14M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT14M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT14M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Poorten en omvormers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Poorten en omvormers van ons. Zoals TPS3851H25EDRBR, TPS3851H30EDRBR, TPS3851H33EDRBR, TPS3851H50EDRBR, LP3470IM5X-4.00/NOPB, LP3470IM5X-2.83/NOPB, LP3470IM5X-2.63/NOPB, TPS3824-30DBVR, TPS3824-25DBVRG4, TPS3824-30DBVRG4 SN74AHC14PWR, SN74HC08PWR, SN74AHC08PWR, SN74HC04PWR, SN74AUC1G32DCKR, SN74HC02DR, SN74HC08DRG4, SN74HC00PWR, SN74AHC32PWR, SN74HC08DR.
Kopen Texas Instruments CD74ACT14M bij ons, bespaar tijd en geld.