| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT157M |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders |
| beschikbare kwaliteit | 456292 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC QUAD 2-INPUT MUX 16-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT157M.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT157M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multiplexer |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Spanningsbron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT157M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT157M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT157M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT157M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Signaalschakelaars, multiplexers, decoders van ons. Zoals ADC102S101CIMMX/NOPB, ADC10464CIWMX/NOPB, ADC104S051CIMMX/NOPB, ADC104S101CIMMX/NOPB, ADC11DS105CISQ/NOPB, ADC121S051CISDX/NOPB, ADC121S101CISDX/NOPB, ADC121S705CIMMX/NOPB, ADC122S101CIMMX/NOPB, ADC122S709CIMTX/NOPB CBT3257ABQ,115, SN74LV138ATDGVR, 74AHC257PW,118, 74AHC257PW,112, SN74LV138APWRG4, 74CBTLV1G125GM,115, SN74LVC1G18DRYR, SN74LVC138ANSR, SN74AHCT138DGVR, PI5C3253QEX.
Kopen Texas Instruments CD74ACT157M bij ons, bespaar tijd en geld.