| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT240E |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 177410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT240E.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT240E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Buffer, Inverting |
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 4 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT240E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT240E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT240E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT240E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals TLC549IDG4, ADS1130IPWR, ADS7830IPWTG4, ADS7950SBDBTR, TLC548CP, TLC548CPG4, ADS7834E/2K5, TLV1548IDBR, ADS7834E/2K5G4, TLV0838CN MM74HC125MX, SN74AUP2G34YFPR, SN74AUP2G17YFPR, SN74ALVC126DGVR, SN74AHCT367DBR, 74ABT245DB,118, 74LVX541MTCX, SN74HC367NSR, NC7SP125L6X, NC7WZ07FHX.
Kopen Texas Instruments CD74ACT240E bij ons, bespaar tijd en geld.