| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT646EN |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 20350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT646EN.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT646EN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 24-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT646EN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT646EN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT646EN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT646EN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals ADS1146IPW, ADS1220IRVAT, ADS1148IRHBT, ADS7223SRHBT, ADS1244IDGST, ADS7953SRHBT, ADS1271IPWR, ADS7828EB/250, ADS1252U/2K5, ADS7841E SN74LVCH245AZQNR, CD4502BNSR, 74LVC2G125DCTRE6, SN74AC241PWR, 74AC244SC, SN74ALVCH244DWR, CLVC2G125IDCTRQ1, CD74HCT245M96, CD74HC367M96, 74LVC3G07GM,125.
Kopen Texas Instruments CD74ACT646EN bij ons, bespaar tijd en geld.