| Fabrikant Onderdeelnummer | CD74ACT86E |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Logica - Poorten en omvormers |
| beschikbare kwaliteit | 42000 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CD74ACT86E.pdf |
| Onderdeel nummer | CD74ACT86E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | XOR (Exclusive OR) |
| Aantal circuits | 4 |
| Aantal ingangen | 2 |
| Kenmerken | - |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Actueel - Quiescent (Max) | 4µA |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 24mA, 24mA |
| Logisch niveau - laag | 0.8V |
| Logisch niveau - Hoog | 2V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 14.6ns @ 5V, 50pF |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 14-PDIP |
| Pakket / koffer | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CD74ACT86E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CD74ACT86E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CD74ACT86E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CD74ACT86E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Logica - Poorten en omvormers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Logica - Poorten en omvormers van ons. Zoals LP3470M5-3.65/NOPB, LM3710XNMM-470/NOPB, LM8364BALMF30/NOPB, LM8364BALMF45/NOPB, LM8365BALMF22/NOPB, LM8365BALMF45/NOPB, LM8365BCLMF30/NOPB, TPS3809J25QDBVRQ1, TPS3837E18QDBVRQ1, TPS3837J25QDBVRQ1 SN74HC20N, SN74HC11N, SN74HC132D, SN74HC86D, SN74HC86N, MC14070BDG, SN74AHC86N, SN74HC03N, SN74AHCT86N, 74LVT14D,118.
Kopen Texas Instruments CD74ACT86E bij ons, bespaar tijd en geld.