| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL1A60 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 134950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL1A60.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL1A60 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Schottky |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 60V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 690mV @ 1A |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | - |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 100µA @ 60V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.9pF @ 5V, 1MHz |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL1A60 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL1A60, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL1A60, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL1A60, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals JANTXV1N6166, JANTX1N6167AUS, JANTXV1N6167AUS, JANTX1N6168, JANTXV1N6168, JANTXV1N6169, JANTXV1N6169AUS, JANTXV1N6170, JANTXV1N6170AUS, JANTXV1N6171 RFV8TJ6SGC9, VS-ETU1506FP-M3, RF505TF6S, STTH506D, RF1005TF6S, IDP15E65D1XKSA1, MSR1560G, IDP08E65D2XKSA1, SDUR3020W, STTH8R04D.
Kopen Microsemi Corporation CDLL1A60 bij ons, bespaar tijd en geld.