| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL3044 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 183480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 100V 1W DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL3044.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL3044 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 100V |
| Tolerantie | ±20% |
| Vermogen - Max | 1W |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 350 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 76V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 175°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL3044 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL3044, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL3044, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL3044, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals JANTX1N5639A, JANTXV1N5639A, JAN1N5640A, JAN1N5642A, JANTX1N5642A, JANTXV1N5642A, JAN1N5644A, JANTX1N5644A, JANTXV1N5644A, JANTX1N5645A 1N4767A, 1N4777A, JAN1N4569A-1, 1N4917A, CDLL4919, 1N4772A, CDLL4914A, CDLL4907, 1N4907A, CDLL4911.
Kopen Microsemi Corporation CDLL3044 bij ons, bespaar tijd en geld.