| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL4119 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 117540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 28V 500MW DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL4119.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL4119 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 28V |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 200 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 50nA @ 21.3V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL4119 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL4119, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL4119, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL4119, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals MSMBG150CA, MSMBG150CAE3, MSMBG15CA, MSMBG15CAE3, MSMBG160CA, MSMBG160CAE3, MSMBG16CA, MSMBG16CAE3, MSMBG170CA, MSMBG170CAE3 1N5386BRL, 1N5387BRL, 1N5913B, 1N5913BG, 1N5913BRL, 1N5917BRL, 1N5919B, 1N5919BRL, 1N5920B, 1N5920BRL.
Kopen Microsemi Corporation CDLL4119 bij ons, bespaar tijd en geld.