| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL4470 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 456996 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 16V 1.5W DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL4470.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL4470 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 16V |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen - Max | 1.5W |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 10 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 50nA @ 12.8V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL4470 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL4470, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL4470, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL4470, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals MAPLAD6.5KP150CA, MAPLAD6.5KP150CAE3, MAPLAD6.5KP160A, MAPLAD6.5KP160AE3, MAPLAD6.5KP160CA, MAPLAD6.5KP160CAE3, MAPLAD6.5KP170A, MAPLAD6.5KP170AE3, MAPLAD6.5KP170CA, MAPLAD6.5KP170CAE3 1N4986US, 1N4987US, 1N4988US, JAN1N4968US, JAN1N4969US, JAN1N4970US, JAN1N4466, 1N6350, JANTXV1N4627-1, JAN1N4954.
Kopen Microsemi Corporation CDLL4470 bij ons, bespaar tijd en geld.