| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL4496 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 68560 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER DO-213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL4496.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL4496 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 200V |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen - Max | 1.5W |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 1500 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 250nA @ 160V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 175°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF (Glass) |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB (MELF, LL41) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL4496 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL4496, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL4496, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL4496, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals MLCE43A, MLCE43AE3, MLCE45A, MLCE45AE3, MLCE48A, MLCE48AE3, MLCE51A, MLCE51AE3, MLCE54A, MLCE54AE3 1N3310B, 1N3310RA, 1N3310RB, 1N3311A, 1N3311RA, 1N3311RB, 1N3312A, 1N3312B, 1N3312RA, 1N3312RB.
Kopen Microsemi Corporation CDLL4496 bij ons, bespaar tijd en geld.