| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL6320 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Zener - Single |
| beschikbare kwaliteit | 67410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE ZENER 6.8V 500MW DO213AB |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL6320.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL6320 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 6.8V |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Impedantie (Max) (Zzt) | 3 Ohms |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 2µA @ 4V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1V @ 200mA |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AB, MELF |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL6320 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL6320, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL6320, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL6320, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Zener - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Zener - Single van ons. Zoals MXP5KE64A, MXP5KE64AE3, MXP5KE64CA, MXP5KE64CAE3, MXP5KE7.0A, MXP5KE7.0AE3, MXP5KE7.0CA, MXP5KE7.0CAE3, MXP5KE7.5A, MXP5KE7.5AE3 JANTX1N4119CUR-1, JANTX1N4120CUR-1, JANTX1N4121CUR-1, JANTX1N4122CUR-1, JANTX1N4123CUR-1, JANTX1N4124CUR-1, JANTX1N4125CUR-1, JANTX1N4126CUR-1, JANTX1N4128CUR-1, JANTX1N4129CUR-1.
Kopen Microsemi Corporation CDLL6320 bij ons, bespaar tijd en geld.