| Fabrikant Onderdeelnummer | CDLL914 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi Corporation |
| product categorie | Diodes - Gelijkrichters - Single |
| beschikbare kwaliteit | 466099 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 75V 200MA DO213AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CDLL914.pdf |
| Onderdeel nummer | CDLL914 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Diode Type | Standard |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75V |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2V @ 50mA |
| Snelheid | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 20ns |
| Stroom - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 75V |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-213AA |
| Apparaatpakket leverancier | DO-213AA |
| Bedrijfstemperatuur - knooppunt | -65°C ~ 175°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CDLL914 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CDLL914, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CDLL914, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CDLL914, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microsemi Corporation alle reeksen Diodes - Gelijkrichters - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microsemi Corporation en Diodes - Gelijkrichters - Single van ons. Zoals 5KP12CE3/TR13, 5KP130CAE3/TR13, 5KP130CE3/TR13, 5KP13CAE3/TR13, 5KP13CE3/TR13, 5KP14CAE3/TR13, 5KP14CE3/TR13, 5KP150CAE3/TR13, 5KP150CE3/TR13, 5KP15CAE3/TR13 SCS304APC9, SCS206AJHRTLL, BYC30X-600P,127, VS-EPH3006-F3, FFSD08120A, VS-E4PH6006LHN3, VS-E4PU6006LHN3, HFA15PB60PBF, IDH06G65C5XKSA2, CDBD2SC21200-G.
Kopen Microsemi Corporation CDLL914 bij ons, bespaar tijd en geld.