| Fabrikant Onderdeelnummer | CH143DI |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 49400 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 600V 40A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CH143DI.pdf |
| Onderdeel nummer | CH143DI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | C14, FWH, FWP, FWX, NON |
| Fuse Size | 0.551" Dia x 2.008" L (14mm x 51mm) |
| Aantal circuits | 3 |
| Spanning | 600V |
| Huidige score | 40A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CH143DI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CH143DI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CH143DI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CH143DI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals 406616227, 31006, 31008, 31015, 170M1313, 170M0209, FRN-R-85, 15KU100, CCP100, CCP80 BF303, 972-A(BULK), 83100000005, 65800001009, 82000000005, 02810005H, 81100000005, 01500274Z, BK/HTB-24I-R, BK/HTB-34M-R.
Kopen Eaton CH143DI bij ons, bespaar tijd en geld.