| Fabrikant Onderdeelnummer | CH144DI |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 56790 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 600V 40A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CH144DI.pdf |
| Onderdeel nummer | CH144DI |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | C14, FWH, FWP, FWX, NON |
| Fuse Size | 0.551" Dia x 2.008" L (14mm x 51mm) |
| Aantal circuits | 4 |
| Spanning | 600V |
| Huidige score | 40A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CH144DI |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CH144DI, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CH144DI, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CH144DI, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals C14M10I, CDS10, CDS20, CDS30, FRN-R-8/10, FNA-1/2, C14M25I, C14M20I, GLD-1-1/2, GLD-4 01270001Z, HHN-1K0198, 01290002H, 0091.0001, 31.9158, 31.9159, 31.9162, 0751.0042, 7090.9010.55, BK/HFA-R.
Kopen Eaton CH144DI bij ons, bespaar tijd en geld.