| Fabrikant Onderdeelnummer | CHCC2 |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 145860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CHCC2.pdf |
| Onderdeel nummer | CHCC2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | Class CC |
| Fuse Size | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Aantal circuits | 2 |
| Spanning | 600V |
| Huidige score | 30A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CHCC2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CHCC2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CHCC2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CHCC2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals BP/T-15, BP/T-20, BP/T-25, BP/T-30, BBS-12, 35D33Q, 50D33, 63D33, BP/PON60, BK/GLD-10 FX0463, BK/HKP-BBHH-R, BK/HLR, 0031.2500, FX0185, 03540904ZXGY, HTC-45M, BK/HTB-32I-R, HHF-JFCU, 0031.2308.
Kopen Eaton CHCC2 bij ons, bespaar tijd en geld.