| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-11 |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 66700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 0.7 OHM 25% 12A 19.56MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-11.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-11 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 700 mOhms |
| Tolerantie | ±25% |
| Stroom - Steady State Max | 12A |
| R @ Current | 30 mOhms |
| Diameter | 0.77" (19.56mm) |
| Lead Spacing | 0.328" (8.33mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-11 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-11, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-11, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-11, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals RL6315-50-110-240-PTO, RL6015-100-120-240-PTO, RL7020-1K-100-480-PTO, RL5020-2K-100-480-PTO, RL3020-5K-100-480-PTO, RL5305-2.5-110-12-PTF, RL5008-3.0-110-25-PTF, RL4508-25-110-50-PTF, RL6010-20-110-120-PTF, RL6315-100-110-240-PTF SL08 20002, SL08 12101, SL05 4R003, B57153S0100M000, B57153S0479M000, SL08 50001, B57153S0150M000, MF72-008D11, MF72-002.5D11, MF72-005D11.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-11 bij ons, bespaar tijd en geld.