| Fabrikant Onderdeelnummer | CMT4-3-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Gemeenschappelijke modus knijpt |
| beschikbare kwaliteit | 134020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CMC 2.7MH 3A 2LN TH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CMT4-3-R.pdf |
| Onderdeel nummer | CMT4-3-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Filter Type | Power Line |
| Aantal lijnen | 2 |
| Impedantie @ frequentie | - |
| Inductantie @ frequentie | 2.7mH @ 10kHz |
| Huidige score (max.) | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 55 mOhm (Typ) |
| Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| ratings | - |
| Keurmerken | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Grootte / afmeting | 0.984" L x 0.606" W (25.00mm x 15.40mm) |
| Hoogte (max) | 1.004" (25.50mm) |
| Pakket / koffer | Vertical, 4 PC Pin |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CMT4-3-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CMT4-3-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CMT4-3-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CMT4-3-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Gemeenschappelijke modus knijpt componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Gemeenschappelijke modus knijpt van ons. Zoals ECNR4, ECNR5, ECNR6.25, ECNR6, ECNR8, FRN-R-35, FRN-R-40, FRN-R-45, FRN-R-50, FRN-R-1/2 SC-02-10G, B82790C0225N265, 750315741, 750315745, CM4732V301R-10, B82730U3162A020, EH28-4.0-02-3M5-X, EH28-1.5-02-20M, EH28-1.5-02-27M-X, EH28-5.0-02-1M1.
Kopen Eaton CMT4-3-R bij ons, bespaar tijd en geld.