| Fabrikant Onderdeelnummer | CR3602AB |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Diodes |
| beschikbare kwaliteit | 24510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TVS DIODE 160V TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CR3602AB.pdf |
| Onderdeel nummer | CR3602AB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Zener |
| Unidirectionele kanalen | - |
| Bidirectionele kanalen | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 160V |
| Voltage - Breakdown (Min) | 220V |
| Spanning - Klemmen (max.) @ Ipp | - |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | - |
| Vermogen - Piekimpuls | - |
| Power Line-bescherming | No |
| toepassingen | General Purpose |
| Capaciteit @ Frequentie | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Apparaatpakket leverancier | TO-220 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CR3602AB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CR3602AB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CR3602AB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CR3602AB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Diodes componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Diodes van ons. Zoals V150MA1A, V150MA2B, V180MA1A, V180MA3B, V18MA1S, V22MA1A, V22MA1B, V22MA1S, V270MA2A, V270MA4B P6SMB30A R5G, P6SMB27A R5G, P6SMB15A R5G, P6SMAJ10ADF-13, P6SMAJ11ADF-13, P6SMAJ18ADF-13, PHDMI2AB4Z, PHDMI2FR4Z, SMBJ8V5A, ESD8704MUTAG.
Kopen Littelfuse Inc. CR3602AB bij ons, bespaar tijd en geld.