| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02011K58FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 62150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 1.58K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02011K58FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02011K58FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1.58 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02011K58FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02011K58FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02011K58FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02011K58FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNC50H4022FSRE6, RNC50H4991FSRE6, RNC50H4992FSRE6, RNC50J1003BSRE6, ALSR05R3000JE12, ALSR0512R00JE12, ALSR0575R00JE12, ALSR05180R0JE12, ALSR0556R00JE12, ALSR051K750JE12 ERA-6YEB111V, ERJ-1TNF7873U, ERJ-P6WF56R0V, ERJ-1TNF9532U, ERJ-1TNF7152U, ERA-6YEB433V, ERA-6YEB221V, ERJ-P6WF4702V, RL73K3AR12JTE, ERJ-8CWJR033V.
Kopen Vishay Dale CRCW02011K58FNED bij ons, bespaar tijd en geld.