| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02011M87FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 55160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 1.87M OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02011M87FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02011M87FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1.87 MOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02011M87FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02011M87FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02011M87FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02011M87FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCP0505W330RGEA, RCP0505W330RGTP, RCP0505W330RJEA, RCP0505W330RJTP, RCP0505W33R0GEA, RCP0505W33R0GTP, RCP0505W33R0JEA, RCP0505W33R0JTP, RCP0505W360RGEA, RCP0505W360RGTP RT0603BRE07178RL, RT0603BRE0719K6L, ERJ-8BQJR33V, RT0603BRE0729K4L, RT0402BRD07698RL, ERJ-8BQJR68V, RG1005P-331-B-T5, RT0603BRE0717K8L, ERJ-8BQJ6R8V, ERJ-8BQJR47V.
Kopen Vishay Dale CRCW02011M87FNED bij ons, bespaar tijd en geld.