| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02012K94FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 139280 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.94K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02012K94FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02012K94FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.94 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02012K94FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02012K94FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02012K94FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02012K94FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CA00024R700KE66, CA000251R00JE66, CA000251R00KE66, CA000256R00JE66, CA000256R00KE66, CA00025R100JE66, CA00025R100KE66, CA000268R00JE66, CA000268R00KE66, CA00026R800JE66 AT0603DRE0710K2L, AT0603DRE0710K5L, AT0603DRE0710K7L, AT0603DRE0710R2L, AT0603DRE0710R5L, AT0603DRE0710R7L, AT0603DRE07110KL, AT0603DRE07110RL, AT0603DRE07113KL, AT0603DRE07113RL.
Kopen Vishay Dale CRCW02012K94FNED bij ons, bespaar tijd en geld.