| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW0201634KFNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 68360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 634K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW0201634KFNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW0201634KFNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 634 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW0201634KFNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW0201634KFNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW0201634KFNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW0201634KFNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRA06P0433K90JTA, CRA06P0434K30JTA, CRA06P0434K70JTA, CRA06P0435K10JTA, CRA06P0435K60JTA, CRA06P0436K20JTA, CRA06P0436K80JTA, CRA06P0437K50JTA, CRA06P0438K20JTA, CRA06P0439K10JTA RGC0805DTC10K0, ERJ-P06D3900V, ERJ-14NF1020U, RPC1206JT2R20, RL1220S-4R3-F, RPC1206JT6R80, ERJ-P06D1800V, ERJ-14NF7682U, ERJ-P06D4703V, ERJ-P06D1302V.
Kopen Vishay Dale CRCW0201634KFNED bij ons, bespaar tijd en geld.