| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02016M20FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 93470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CRCW0201 200 6M2 1% ET7 E3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02016M20FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02016M20FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 6.2 MOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02016M20FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02016M20FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02016M20FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02016M20FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW06033K60BETA, TNPW06033K65BETA, TNPW06033K74BETA, TNPW06033K83BETA, TNPW06033K90BETA, TNPW06033K92BETA, TNPW06034K02BETA, TNPW06034K12BETA, TNPW06034K22BETA, TNPW06034K30BETA MCR10ERTF78R7, MCR10ERTF8253, MCR10ERTF82R5, MCR10ERTF8451, MCR10ERTF8452, MCR10ERTF8663, MCR10ERTF8872, MCR10ERTF88R7, MCR10ERTF9310, MCR10ERTF9312.
Kopen Vishay Dale CRCW02016M20FNED bij ons, bespaar tijd en geld.