| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW020175R0FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 454408 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 75 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW020175R0FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW020175R0FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 75 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW020175R0FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW020175R0FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW020175R0FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW020175R0FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RN60D31R2FB14, RN60D3163FRE6, RN60D3161FRE6, RN60D3162FRE6, RN60D32R4FRE6, RN60D3401FRE6, RN60D3400FRE6, RN60D33R2FRE6, RN60D3402FRE6, RN60D3480FRE6 RG1005P-73R2-D-T10, RG1005P-76R8-D-T10, RG1005P-78R7-D-T10, RG1005P-80R6-D-T10, RG1005P-82R5-D-T10, RG1005P-84R5-D-T10, RG1005P-86R6-D-T10, RG1005P-88R7-D-T10, RG1005P-90R9-D-T10, RG1005P-93R1-D-T10.
Kopen Vishay Dale CRCW020175R0FNED bij ons, bespaar tijd en geld.