| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02017M87FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 169810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CRCW0201 200 7M87 1% ET7 E3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02017M87FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02017M87FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 7.87 MOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02017M87FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02017M87FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02017M87FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02017M87FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ISC1210SY3R9K, ISC1210SY4R7K, ISC1210SY5R6K, ISC1210SY6R8K, ISC1210SY8R2K, ISC1210SYR15K, ISC1210SYR33K, ISC1210SYR39K, ISC1210SYR47K, ISC1210SYR56K RT1206FRD073K83L, RT1206FRD073KL, RT1206FRD07402KL, RT1206FRD07402RL, RT1206FRD0740R2L, RT1206FRD07412KL, RT1206FRD07412RL, RT1206FRD0741K2L, RT1206FRD0741R2L, RT1206FRD07422KL.
Kopen Vishay Dale CRCW02017M87FNED bij ons, bespaar tijd en geld.