| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW02019K53FNED |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 44420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 9.53K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW02019K53FNED.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW02019K53FNED |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 9.53 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0201 (0603 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0201 |
| Grootte / afmeting | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW02019K53FNED |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW02019K53FNED, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW02019K53FNED, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW02019K53FNED, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals ALSR054R000JE12, ALSR052K500JE12, ALSR052R000JE12, ALSR051K500JE12, ALSR058K200JE12, ALSR053R000JE12, ALSR05600R0JE12, ALSR05470R0JE12, ALSR0517K50JE12, ALSR013R000JE12 ERJ-1TNF3742U, ERJ-1TNF1823U, CST0612-FC-R0015E, ERJ-1TNF78R7U, ERJ-1TNF2102U, ERJ-1TNF9100U, ERJ-1TNF3090U, ERJ-14BSJR15U, ERJ-1TNF2372U, ERJ-1TNF6191U.
Kopen Vishay Dale CRCW02019K53FNED bij ons, bespaar tijd en geld.