| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW0805576RFKEB |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 576 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW0805576RFKEB.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW0805576RFKEB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 576 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW0805576RFKEB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW0805576RFKEB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW0805576RFKEB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW0805576RFKEB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW2512432KFKEG, CRCW2512453KFKEG, CRCW2512475KFKEG, CRCW2512510KFKEG, CRCW2512523KFKEG, CRCW2512549KFKEG, CRCW2512560KFKEG, CRCW2512576KFKEG, CRCW2512604KFKEG, CRCW2512620KFKEG RNCP0603FTD2K32, RNCP0603FTD2K80, RNCP0603FTD10K7, CRCW12064K75FKEAC, RT0402FRE07130RL, CR0402-JW-753GLF, CR0402-JW-750GLF, CR0402-JW-564GLF, CR0402-JW-514GLF, CR0402-JW-471GLF.
Kopen Vishay Dale CRCW0805576RFKEB bij ons, bespaar tijd en geld.