| Fabrikant Onderdeelnummer | CRCW1206348RFKEB |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 181650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 348 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRCW1206348RFKEB.pdf |
| Onderdeel nummer | CRCW1206348RFKEB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 348 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRCW1206348RFKEB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRCW1206348RFKEB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRCW1206348RFKEB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRCW1206348RFKEB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW04023K00BHED, TNPW04023K01BHED, TNPW04023K09BHED, TNPW04023K16BHED, TNPW04023K44BHED, TNPW04023K60BHED, TNPW04023K65BHED, TNPW04023K74BHED, TNPW04023K88BHED, TNPW04023K92BHED MCR50JZHF6810, MCR50JZHF7500, MCR50JZHF9760, MCR50JZHF5761, ERJ-14YJ475U, MCR50JZHF2430, RPC0805JT430K, RPC0805JT120K, MCR50JZHF1651, MCR50JZHF1690.
Kopen Vishay Dale CRCW1206348RFKEB bij ons, bespaar tijd en geld.