| Fabrikant Onderdeelnummer | CRGS0805J27R |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 35310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 27 OHM 5% 1/2W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRGS0805J27R.pdf |
| Onderdeel nummer | CRGS0805J27R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 27 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRGS0805J27R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRGS0805J27R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRGS0805J27R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRGS0805J27R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity AMP Connectors alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity AMP Connectors en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 2000878, 2000879, 2000965, 2000883, 2000884, 2000885, 2000966, 2000986, 2000889, 2000890 RNCF0805DTE160R, RNCF0805DTE162R, RNCF0805DTE165R, RNCF0805DTE169R, RNCF0805DTE174R, RNCF0805DTE178R, RNCF0805DTE180R, RNCF0805DTE182R, RNCF0805DTE187R, RNCF0805DTE191R.
Kopen TE Connectivity AMP Connectors CRGS0805J27R bij ons, bespaar tijd en geld.