| Fabrikant Onderdeelnummer | CRGS2010J2K2 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 115510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRGS2010J2K2.pdf |
| Onderdeel nummer | CRGS2010J2K2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.2 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRGS2010J2K2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRGS2010J2K2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRGS2010J2K2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRGS2010J2K2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity AMP Connectors alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity AMP Connectors en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRGS1206J560R, CRGS1206J680R, CRGS1206J820R, CRGS1206J1K0, CRGS1206J1K2, CRGS1206J1K5, CRGS1206J1K8, CRGS1206J2K2, CRGS1206J2K7, CRGS1206J3K3 PFC-W0603LF-03-1501-B, ERA-8ARB102V, ERA-8ARB3161V, HCS2512FTL300, WSL120600000ZEA9, HRG3216P-6802-B-T1, HRG3216P-3302-B-T1, HRG3216P-2201-B-T1, HRG3216P-4990-B-T1, PATT0603E1002BGT1.
Kopen TE Connectivity AMP Connectors CRGS2010J2K2 bij ons, bespaar tijd en geld.