| Fabrikant Onderdeelnummer | CRGS2010J2R2 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 99120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.2 OHM 5% 3/4W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CRGS2010J2R2.pdf |
| Onderdeel nummer | CRGS2010J2R2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.2 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CRGS2010J2R2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CRGS2010J2R2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CRGS2010J2R2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CRGS2010J2R2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity AMP Connectors alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity AMP Connectors en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals 86BSD150PA-3AIC, M3041-000005-01KPG, M3041-000006-100PG, 10202282-00, M5600-000005-05KPG, DP86-005D, 1210A-015D-3L, 4515-DS5B002DP, 82-005G-RT, 85-100A-8R CR0603-FX-1102ELF, ERJ-3EKF1270V, RNCP1206FTD75K0, MCR03ERTF5761, RC1608F4422CS, RC1608F1211CS, MCR10ERTF3010, RC0805FR-07634RL, CRCW12061M60JNEA, RNCP1206FTD7K50.
Kopen TE Connectivity AMP Connectors CRGS2010J2R2 bij ons, bespaar tijd en geld.