| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR0402FTR300 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 62480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.3 OHM 1% 1/8W 0402 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR0402FTR300.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR0402FTR300 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 300 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0402 (1005 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0402 |
| Grootte / afmeting | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.017" (0.43mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR0402FTR300 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR0402FTR300, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR0402FTR300, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR0402FTR300, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0402DKE105R, RNCF0402DKE107R, RNCF0402DKE110R, RNCF0402DKE113R, RNCF0402DKE115R, RNCF0402DKE118R, RNCF0402DKE120R, RNCF0402DKE121R, RNCF0402DKE124R, RNCF0402DKE127R CPF0402B1K62E1, PFC-W1206LF-03-2003-B, PFC-W1206LF-03-1800-B, RG1608P-1211-B-T5, ERJ-12SF2611U, RG1608P-201-B-T5, RG1608P-750-B-T5, RG2012P-3921-B-T5, RG2012P-1021-B-T5, CRL1206-FW-R300ELF.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR0402FTR300 bij ons, bespaar tijd en geld.