| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR0603JTR240 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 188630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.24 OHM 5% 1/8W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR0603JTR240.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR0603JTR240 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 240 mOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±300ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR0603JTR240 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR0603JTR240, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR0603JTR240, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR0603JTR240, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0603DKE6R65, RNCF0603DKE6R80, RNCF0603DKE6R81, RNCF0603DKE6R98, RNCF0603DKE7R15, RNCF0603DKE7R32, RNCF0603DKE7R50, RNCF0603DKE7R68, RNCF0603DKE7R87, RNCF0603DKE8R06 ERJ-6RBD1910V, ERJ-6RBD1911V, ERJ-6RBD1912V, ERJ-6RBD1960V, ERJ-6RBD1961V, ERJ-6RBD1962V, ERJ-6RBD2000V, ERJ-6RBD2001V, ERJ-6RBD2050V, ERJ-6RBD2051V.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR0603JTR240 bij ons, bespaar tijd en geld.