| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR0805FT18L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 77780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.018 OHM 1% 1/4W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR0805FT18L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR0805FT18L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 18 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR0805FT18L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR0805FT18L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR0805FT18L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR0805FT18L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0805DKE261R, RNCF0805DKE267R, RNCF0805DKE270R, RNCF0805DKE274R, RNCF0805DKE280R, RNCF0805DKE287R, RNCF0805DKE294R, RNCF0805DKE300R, RNCF0805DKE309R, RNCF0805DKE316R RC0805JR-071M3L, RC0201FR-0721R5L, CRCW060313R3FKEA, CRCW060318R2FKEA, CRCW060330R0FKEA, CRCW060334R0FKEA, CRCW060346R4FKEA, CRCW060361R9FKEA, CRCW060384R5FKEA, CRCW060397R6FKEA.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR0805FT18L0 bij ons, bespaar tijd en geld.