| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR1206JT30L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 147020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.03 OHM 5% 1/2W 1206 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR1206JT30L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR1206JT30L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 mOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1206 (3216 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1206 |
| Grootte / afmeting | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR1206JT30L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR1206JT30L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR1206JT30L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR1206JT30L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF0402FT510R, RMCF1206FT191K, RMCF0402FT604K, RMCF0603FT35R7, RMCF0603FT97R6, RMCF0603FT5R76, RMCF1206FT316K, RMCF0603FT1R37, RMCF0201JT47K0, RMCF1206FT75R0 6-2176088-1, RG3216P-68R0-B-T1, ERA-8AEB9763V, 1-2176089-2, 2176092-5, RP73PF1J825RBTDF, RP73PF2A1K5BTDF, 1-2176091-8, 2176089-2, 1-2176092-1.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR1206JT30L0 bij ons, bespaar tijd en geld.