| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR1225FT13L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 191260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.013 OHM 1% 3W 2512 WIDE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR1225FT13L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR1225FT13L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 13 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Apparaatpakket leverancier | 1225 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR1225FT13L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR1225FT13L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR1225FT13L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR1225FT13L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCF1210JT30R0, RMCF1210JT24K0, RMCF1210JT47K0, RMCF1210JT130K, RMCF1210JT2K70, RMCF1210JT20K0, RMCF1210JT6K20, RMCF1210JT10M0, RMCF1210JT18K0, RMCF1210JT20R0 TRR01MZPF7503, KTR18EZPJ154, TRR01MZPF1692, TRR01MZPF2321, TRR01MZPF3903, TRR01MZPF5620, TRR01MZPF1690, TRR01MZPF2801, TRR01MZPF30R1, MCR50JZHJ7R5.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR1225FT13L0 bij ons, bespaar tijd en geld.