| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR1225FT22L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 129020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.022 OHM 1% 3W 2512 WIDE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR1225FT22L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR1225FT22L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 22 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±150ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Apparaatpakket leverancier | 1225 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR1225FT22L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR1225FT22L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR1225FT22L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR1225FT22L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCP1206FTD47K5, RMCF1206JT6R20, RMCF0603FT1M87, RMCF0805FT316K, RMCF0805JT6R80, RMCF0402FT6K34, RMCF0603FT1K10, RMCF0603JT180R, RMCF0603FT806K, RMCF0402JT680R ERJ-14NF5763U, ERA-3AEB1470V, ERA-3AEB2260V, AC2010FK-07402RL, AC2010FK-0751K1L, RCV1206150KFKEA, ERA-3AEB3013V, RL0603FR-070R51L, ERA-3AEB243V, MCR100JZHF16R2.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR1225FT22L0 bij ons, bespaar tijd en geld.