| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR1225FT43L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 186430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.043 OHM 1% 3W 2512 WIDE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR1225FT43L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR1225FT43L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 43 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Apparaatpakket leverancier | 1225 |
| Grootte / afmeting | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR1225FT43L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR1225FT43L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR1225FT43L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR1225FT43L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RMCS0603FT5K90, RMCS0603FT6K04, RMCS0603FT6K19, RMCS0603FT6K49, RMCS0603FT6K80, RMCS0603FT6K98, RMCS0603FT7K15, RMCS0603FT7K32, RMCS0603FT7K50, RMCS0603FT7K68 UCR006YVPFLR390, RCWE0402R750FKEA, RCWE0603R130FKEA, RCWE040251L0FNEA, KRL1220E-M-R005-G-T5, UCR006YVPFLR430, UCR006YVPFLR300, UCR006YVPFLR150, KRL1220E-M-R033-F-T5, RCWE0603R620FKEA.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR1225FT43L0 bij ons, bespaar tijd en geld.