| Fabrikant Onderdeelnummer | CSR2512FT90L0 |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 90590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.09 OHM 1% 2W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CSR2512FT90L0.pdf |
| Onderdeel nummer | CSR2512FT90L0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 90 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CSR2512FT90L0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CSR2512FT90L0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CSR2512FT90L0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CSR2512FT90L0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF0805DTC39K2, RNCF0805DTC41K2, RNCF0805DTC42K2, RNCF0805DTC43K2, RNCF0805DTC44K2, RNCF0805DTC45K3, RNCF0805DTC46K4, RNCF0805DTC47K0, RNCF0805DTC48K7, RNCF0805DTC49K9 RT1206FRE071M11L, RT1206FRE071M1L, RT1206FRE071M21L, RT1206FRE071M2L, RT1206FRE071M3L, RT1206FRE071M5L, CRT0603-FY-1302ELF, CRT0603-FY-6202ELF, CRT0603-FY-8201ELF, TCR0805P22R.
Kopen Stackpole Electronics Inc. CSR2512FT90L0 bij ons, bespaar tijd en geld.